Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie Harley Davidson

Každý správny motocyklista určite pozná značku Harley Davidson. Dnes je považovaná za jednu z najlepších značiek.

Aká je jej história ?

V roku 1903 William S. Harley a Arthur Davidson, nerozluční kamaráti, predstavili verejnosti svoj prvý motocykel. Vytvorili ho v malej drevenej garáži, kde bol na dverách nápis načmáraný ručne „Harley – Davidson Motor Company“.Toho istého roku sa k dvojici pridal Arthurov brat Walter. Prvým kupujúcim sa stal Henry Meyer, ktorý bol zároveň ich spolužiakom.

Pokiaľ máte svoj motocykel, nezabudnite ani na vhodné oblečenie, ktoré by vás ochránilo pred nepriaznivým počasím a slnečnými lúčmi. Preto vám ponúkajú oblečenie najvyššej kvality, v ktorom sa budete cítiť bezpečne a zníži riziko úrazu na minimum. Ale to nie je všetko obdobní predajcovia, vám ukážu ďalšie vychytávky, ktoré by ste si ako správny vodič motocyklu či bicyklu mal zaobstarať.

Ako každý jazdec,  raz zo svojho „miláčika“ zosadnúť musíte. V takom prípade vám HARDSON ponúka čapice, košele, kravaty, mikiny, tepláky, tričká, vesty a trenírky. Mysleli dokonca aj na ženy a deti. Pokiaľ máte muža motocyklistu, určite mu urobíte radosť, ak si nejaký ten malý doplnkok z  HARDSONU zakúpite.  V ponuke tovaru nechýbajú ani doplnky. Nájdete tu hodinky, okuliare, kabelky, ľadvinky, rohožky, zapaľovače a iné. Len s Harley Davidson sa môžeš cítiť na cestách ako kráľ.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Oblečenie pre mužov a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.