Oblečenie na každú príležitosť

Lacné oblečenie pre psov

Máte doma psíka a chcete ho spraviť zaujímavým?

Tak mu určite kúpte niečo na seba. Obliekanie psov, či iné zvieracie druhy je u nás nový trend. Je až neuveriteľné, za akú malú chvíľu sa obchody s psím oblečením rozšírili na našom území. Pokiaľ chcete získať takéto oblečenie pre vášho miláčika, sú internetové obchody, ktoré ponúkajú rôzny typ oblečenia pre malých, až stredných psíkov. Predtým však než si vyberiete nejaký unikátny model treba psíka zmerať. Pretože tieto modely sú zvyčajne robené na mieru.

Ako psíka zmerať ?

Merajte tak, aby bol psík v stoji. Merajte hlavne presne . Ak s vami psík nechce spolupracovať poproste niekoho aby vám psíka podržal. Merajte od krku psa po začiatok chvostíka. Potrebujete zmerať jeho obvod krku, hrudníka a bruška. Ak sme hotoví, ešte odmeriame šírku medzi labkami. A nakoniec ešte výšku prednej a zadnej labky. Ak budete mať úspešne po meraní psíka môžete pustiť a smelo môžete vyberať medzi modelmi.

Možno by ste ani neverili, ale psy ako my, majú tak isto kolekcie roztriedené podľa ročných období. Výnimkou nie sú, ani overaly, mikiny, svetríky, teplákové súpravy, tričká dresy, župany, nohavice, plavky, topánky a iné. Je až neuveriteľné, čo predajcovia ponúkajú.

Pokiaľ túžite mať, nie len na sebe, ale aj pre vášho miláčika značkové oblečenie, na trhu je značkové oblečenie, ako napríklad Ed Hardy, Adidas, Nike a iné.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Príležitostné oblečenie a označený , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.