Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie Abercrombie

Dalšia americká značka, ktorá sa dostala k nám. Pokial ju ešte nepoznáte, stačí navštíviť internetové stránky, kde ponúkajú na predaj veci od značky Abercrombie. Táto značka ponúka široký sortiment, rôznej kolekcie. Jarnej, letnej, jesennej a zimnej.

Kedy a ako vznikla značka Abercrombie?

Táto značka vznikla v roku 1892 a vo svojich začiatkoch pôsobila ako malí nábrežný obchodík a jej tovar bol určený hlavne pre elitu. Jej zakladatelom bol David Abercrombie z Baltimore. Býval lovec, prospektor, návrhár stanov, ruksakov a táborníckeho vybavenia. Jeho klientelu tvorili prosesionálny lovci. Zvyčajne nájdete Abercrombie spoločne s názvom Fitch. Abercrombie & Fitch. Je to v dôsledku toho, že jeden bohatý právnik Erza Fitch z New Yorku v roku 1900 prišiel s návrhom kúpiť Abercrombie & Fitch.

Pre dámy Abercrombie vyrába tričká, bundy, svetre, tepláky, ale aj gate vysokej kvality a rôznorodých farebnýck kombinácií. V mužskej kolekcii  sa neboja experimentovať, ani v ružovej farbe, ktorá tento rok tak “frčí”. Pripravené majú pre vás aj páperové, či jesenné bundy. Nevynechali ani pohodlnnú bielizeň. S Abercrombie sa budete cítiť naozaj dobre a nemusíte sa báť, že by ste narazili na človeka s rovnakým oblečením. Ich cena je síce vyššia, ale ich kvalita je nedoceniteľná. Táto značka je vhodná pre ľudí, ktorí si potrpia na originalite.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Značkové oblečenie a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.