Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie do lesa

Chystáte sa do lesa a neviete čo na seba ?

V prvom rade by si mali dámy odpustiť lodičky a inú podobnú obuv. Do lesa sa má človek obliecť pohodlne a hlavne preferovať starší oddev. Zvyčajne, ked sa ludia vyberú do lesa smerujú za nejakým cielom. Napríklad idú kempovať, či piknikovať, na polovačku alebo na hríbi. Pri všetkých týchto činnostiach sa môžete lahko zašpiniť. Najvhodnejšie oblečenie do lesa by malo obsahovať pohodlnú obuv, najlepšie staršie nepremokavé tenisky. Pohodlné ponožky a gate. Staršie tričko a mikinu.

Treba sa samozrejme prispôsobiť počasiu. Dalšou dôležitou výbavou, by mala byť šiltovka alebo nejaká iná pokrývka hlavy, ktorá by vás ochránila, pred kliešťami. Nezabúdajte, ani na prípravky proti komárom ak plánujete tráviť niekolko nocí v lese. Pokial ste niekde u vody a svieti slnko zoberte si plavky, opalovací krém a uterák.

Ak si počas  pobytu v lese budete opekať, dávajte si na plamene pozor pretože oblečenie je vysokohorlavé. Vyhnite sa aj dymu z ohna, ktorý nie je nepríjemný len pre vaše  oči ale aj pre vaše oblečenie. Smradu sa zbavíte ťažko. V danej chvíli ho možno necítite ale ked budeťe doma jeho “kúzlo sa určite prejaví.”

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Príležitostné oblečenie a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.