Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie do práce

Idete do práce a neviete čo na seba ?

Oblečenie do práce môže byť naozaj rôznorodé. Závisí hlavne odvašej pracovnej pozície. Ak pracujete v kancelárii pre dámy sú vhodné sukne kostými, blúzky, svetre. Topánky sú vhodné lodičky  na vysokom alebo nízkom opätku a balerínky. Oblečenie by malo byť elegantné a decentné. Nezabudnite ani na doplnky, ktoré môžu byť trochu extravagantnejšie. Kabelky a šatky môžu byť rôznej velikosti, hlavne aby ladili s topánkami.

Oblečenie by malo byť aj v tomto smere príjemné a pohodlné. určite by vás obťažovalo napríklad aby ste si napravovali sukňu, každých 5 minút. Páni by v tomto smere mali mať na sebe oblek alebo elegantné gate s košeľou, či kravatou. Svojmu imidžu neuškodia ani svetríkom. Vhodná obu sú elegantné hnedé alebo čierne topánky.

Pre prácu do terénu by ženy nemali mať na sebe lodičky ale pohodlnú obuv. Oblečenie by malo byť pohodlné. Doplnky  by vám nemali prekážať v pracovnej činnosti. Pre pánov platí to isté pohodlné veci a topánky môžu byť, napríklad tenisky alebo iná vhodná obuv, do každého počasia. Sú pracovné pozície, kde vám ponúknu rovnošatu. V takom prípade s vaším obliekaním nie je problém.

Nezáleží však na pracovnom oddeve ale na prácu, ktorú vykonáte.  Každý pozná známe slovenské príslovie, bez práce nie su koláče.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Vhodné oblečenie do práce a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.