Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie Hello Kitty

Malá rozkošná biela mačička so žltým čumáčikom, troma fúzikmi po stranách a mašlou na ušku nemôže byť nik iný, ako Hello Kitty. Táto postavička sa stala fenoménom hlavne v ženskom svete. Precestovala nepočetne veľa krajín, kde sa jej podarilo uchytiť. Výrobcovia sa ju neboja zakomponovať, kdekoľvek. Môžete ju vidieť na obale piva, notebooku, mobile, motorke, aute, svadobných šatách, hodinkách, klávesniciach, či bicykloch.Dá sa povedať, čím je na neobviklejšom mieste, tým je výrobok naozaj zaujímavejší, ale aj cenovo o niečo drahší.

Nevynechala ani oblečenie pre deti, teenagerov a dospelých. Môžete ju stretnúť v obchode H&H. Kde môžete nájsť pyžamá, teplákové súpravy, spodnú bielizeň značky Hello Kitty. Jej výrobky tvoria široký sotriment a pokial chcete naozaj tu pravú ” rúžovú mačku” navštívte špecializovaný obchod, kde nájdete rôzne zaujímavosti. Tričká, noohavice , ponožky je jej základná výbava, má samozrejme, aj dalšie. Jej stránky nájdete aj na internete, kde môžete spraviť online nákup. Tento fenomén nezasiahol len malé dievčatá, ale aj tie staršie. Suveréne si neboja dať plavky, tričká dokonca ani umelé nechty Hello Kitty.

A odkial k nám prišla ?

Hello kitty pochádza z Japonska a vytvorila ju Juko Simizu pre spoločnosť  Sanrio. Zobrazuje japonskú popkulturu a jej rasa by mala predstavovať japonského bobtaila. Po prvýkrát sa objavila na peňaženke v roku 1975. DO USA dorazila o rok neskôr.

Je otázne, kolké generácie ešte bude sprevádzať životom.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Oblečenie pre deti a označený , , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.