Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie k moru

Slnko, more a pláž.  Sú destinácie, ktoré navštevujeme hlavne v letnom období. Ľudia si idú, oddýchnuť, zarelaxovať prípadne nakúpiť suveníry.

Aké oblečenie je vhodné k moru ?

Určite najpodstatnejšia vec, ktorú potrebujete sú plavky, opaľovací krém a nejaký uterák. Ďalšou nevyhnutnou súčasťou sú žabky. Pre dámy sú vhodné biele šaty, kraťase, trojštvrťové gate, trička na ramienka alebo aj s dlhším rukávom. Oblečenie by malo byť jemné a priedušné aby ste sa v ňom necítili teplo.

Nezabudnite ani na doplnky ako napríklad štýlové okuliare, slamený klobúčik a plážovú tašku. Jednak budete vypadať moderne a zároveň vás ochránia pre slnečným žiarením a úpalom.

Páni by nemali, zabudnúť tiež na plavky. V tomto prípade môžu vynechať kraťase, ak ich plavky sú v podobnom štýle. Stačí si obliecť nejaké to krátke tričko a žabky. Ani vy nezabúdajte na okuliare a šiltovky, či klobúky. Predsa nechcete , aby ste počas dovolenky navštívili lekára a platili tučnú sumu peňazí.

Nezabudnite ani na vaše dieťa. Malo by mať pohodlnú obuv, priedušné oblečenie a nejaký ten klobúčik tiež. Pokiaľ sa vám stane, že ste náhodou niečo zabudli tak nezúfajte. Zvyčajne predajcovia v zahraničným krajinách majú pre vás veľký výber. Nájdete tam niekedy aj lacnejšie plavky, šaty a uteráky. Oblečenie bude možno v horšej kvalite ale na jednu sezónu určite postačia.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Príležitostné oblečenie a označený , , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.