Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie manažérky

Ženy si pozíciu manažérky musia vybojovať oveľa ťažšie ako muži. Ľahšie  to nemajú  ani v obliekaní. Počas cestovania, stretávania s klientmi a vybavovaním. Musí si žena nájsť čas aj pre seba. Ak má žena túto pozíciu nemá to veľmi jednoduché. Nevyhnutnou súčasťou sú upravené vlasy za každých okolností. Decentní make – up. Zabudnite na modré, či trblietavé tiene a sýto červený rúž.

Čo sa týka obliekania, žena by mala mať na sebe elegantné gate, sukňu, šaty alebo kostým. K týmto veciam sa určite hodí jemná košeľa s dlhými, ale aj krátkymi rukávmi. Sukňa aj šaty by mali byť primerane dlhé pod kolená. Nič nepokazíte ani jemným svetríkom. Volte radšej neutrálnejšie farby. Nezabudnite ani na nechty, ktoré sú vašou vizitkou. Mali by byť pekne upravené s jemným lakom na nechty, aby ladil s každou farbou. Nevyhnutnou súčasťou sú aj sylonky, ktoré môžu byť čiernej ale aj telovej farby.

V neposlednej rade treba spomenúť aj topánky. Môžete voliť vyššie lodičky ale aj s nízkym opätkom. Primerané sú aj lodičky bez špičky, „out“ sú však žabky a balerínky. Treba spomenúť aj doplnky, s nimi však opatrne. Nehodia sa nevkusné náušnice či hrubé retiazky. Zvoľte radšej jemný štýl v zlatej alebo striebornej  farby. Kabelka by mala ladiť s vašimi lodičkami a nič nepokazíte ani „šmrncovnou šatkou“, ktorá je dnes naozaj „in“.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Vhodné oblečenie do práce a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.