Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie na štátnice

Chystáte sa na podobnú udalosť ako je napríklad stužková, promócie či štátnice?

Tak na takúto príležitosť sa treba aj, adekvátne obliecť. Veľa mladých žien robí chybu, že si kúpia na podobné spoločenské udalosti, krátke sukne, šaty alebo oblečenie s hlbokými výstrihmi. Na tieto podujatia, sa určite podobné výstrelky nehodia. Možno na diskotéku alebo do baru, tu však nie! Obliekanie v tomto smere má len pár obmedzení, inak je povolené skoro všetko.

Kedysi mali mať dámy len sukne, či šaty. Dnes je už normálne, i keď žena príde v kostýme s nohavicami. Veď k nohaviciam sa dá vybrať pekný top, či iné doplnky. Vhodné sú jemné šperky, ktoré nevzbudzujú vulgárnosť, ale skôr vašu osobnosť. Ak sa však i cez to rozhodnete pre šaty pamätajte že ich dĺžka, by mala byť pod kolená a zakrývať všetko potrebné. Oblečenie musí byť decentné a zároveň pohodlné. Na túto udalosť sa nehodia ani vysoké lodičky. Volte radšej jednoduché boty s nižším opätkom a do nich samozrejme pančušky telovej farby.

Čo sa týka pánov, tí to majú, ako vždy jednoduchšie. Stačí si kúpiť jeden kvalitný oblek neutrálnej farby. Oživiť ho môžete kravatou, či pestrejšou košelou. Ak si nezvolíte bielu vhodný je odtieň modrej farby. Vašou vizitkou by mali byť čisté topánky a opasok. Nezabudnite ani na doplnky, čo je v tom prípade vreckovka.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Oblečenie na spoločenské udalosti a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.