Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie s menom

Nie je to tak dávno, keď sme ako malí, šli do školy prírody alebo na tábor. Naše maminky nám vyšili iniciály alebo hviezdičku, či iný predmet na naše ponožky, tričká a gate.

Čo tým naše maminky mienili ?

Robilo sa to hlavne preto, aby sa vec neodcudzila a, aj keby náhodou, bolo ľahké spoznať vinníka, ktorý si „neopatrením“ zobral vašu vec. Alebo len preto, aby ste vedeli spárovať svoje ponožky.

V dnešnej dobe si však už len málo mamičiek, nájde na podobnú vec čas. Preto sa objavili, aj ako nový fenomén oblečenie s menom. Toto oblečenie môžete získať prostredníctvom internetu, v kamenných obchodoch alebo si nájdite dobrú krajčírku. Môže to byť oblečenie pre deti, pre dospelých a dokonca aj pre zvieratá. Toto oblečenie slúži hlavne pre batoľatá, deti v školskom veku a pre teenagerov.

Neslúži však, na rozoznávanie vecí , ale je považovaný za nový trend, ktorý sa ľuďom páči. Oblečenie s menom býva zvyčajne u tých najmenších na pyžamkách a tričkách. U starších detí to môže byť na tričkách, či mikinách a u tých našich teenagerov aj na rifliach. Meno môže byť vyšité na stroji, alebo môže byť zakomponované, ako potlač. Nie je problém si zvoliť typ písma, jeho farbu a hrúbku.

Avšak to nájdete len u špecializovaných predajcov u niektorých, nenájdete možno ani ponuku mena, ktoré má vaše dieťa.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Oblečenie pre deti a označený , , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.