Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie sekretárky

Oblečenie sekretárky alebo asistentky, by malo byť elegantné, trochu sexy, ale aj reprezentatívne. Je nemyslitelné, aby si obliekla do kancelárie teplákovú súpravu, či trblietavý top s flitrami, ako keby šla na diskotéku a nie do kancelárie. Najvhodnejšie oblečenie, by malo byť pohodlné a jednoducé s troškou sexepílu.

Ako sa správne obliecť ?

Keď vojdete do obchodu určite nenájdete regál vyhradený pre sekretárky. Je to o neustálom hladaní a kombinovaní farieb. Na túto pozíciu je najvhodnejšie, sako rôznej farby, čierne, červené, modré, biele, hnedé a iné. Pod sakom by malo byť, tričko na ramienkach alebo košela s rúkavmi ale aj bez. Farby by mali byť, v tomto prípade tiež rôznorodé. Pokiaľ nepreferujete kostými, je tu aj druhý variant. Vhodné oblečenie môžu byť aj svetre, pulovre, roláky a vesty. Ak si zvolíte túto variantu, dávajte si pozor na kombináciu farieb. V jednoduchosti by mala byť, krása.

Aké boty sú vhodné na pozíciu sekretárky ?

Boty môžu byť s opätkom, ale aj bez.Vhodné sú lodičky, lodičky bez špičky, balerínky a do zimného počasia aj čižmy. Najvhodnejšie farby sú hnedá, čierna, červená a modrá. Môžu byť aj iné, ale dbajte na kombináciu. Pokiaľ patríte k tým ženám, ktoré majú vysoké  podpätky,  je tu pre vás taký malý trik. Nechajte si svoje elegatné vysoké boty v práci, v nejakom tom šuflíku a do práce prídite v pohodlných botičkách. Ked si sadnete za svoj stôl prezujte sa. Tých pár hodín,v nich vydržíte. Nezabudnite ani na doplnky, ako sú šále, či kabelky. Kabelka by mala vždy ladiť s botami.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Vhodné oblečenie do práce a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.