Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie v Tescu

Tesco je anglická spoločnosť, ktorá je u nás propagovaná už niekoľko rokov. Svojimi lacnými, ale kvalitnými produktmi si získalo priazeň Slovákov. Tesco poskytuje široký sortiment tovaru. Potraviny, nábytok, hygienické prostriedky, športové produkty a v neposlednej rade aj oblečenie. Kupujúci si môžu vyberať, z detského oblečenia, oblečenia pre ženy a mužov. Značky, ktoré preferuje Tesco je F&F, Cherokee. F&F poskytuje oblečenie pre ženy, deti a pánov. Ponúkajú kolekciu jarnú, letnú, jesennú a zimnú.

Ženská kolekcia je rozdelená do 3 skupín a to F&F black, F&F basics, F&F true. Firma poskytuje šaty, sukne, tričká, saká, kabáty, pyžamá a spodnú bielizeň. Nevynechali ani doplnky, ako silonky, klobúkyx a kabelky.  Mužská kolekcia je tiež rozdelená do 3 skupín a to F&F black, F&F basics a F&F blue. Pre pánov ponúkajú mikiny, bundy, tričká, košele, saká, vesty, elegantné gate, tepláky, topánky, ale aj pyžamá, spodnú bielizeň a pyžamá.

A Pre deti si pripravili až 4 skupiny a to. F&F baby, F&F kids, F&F teen a F&F basics. Mamičky nájdu vhodné oblečenie pre dieťa, v ktoromkoľvek veku. V kolekcii F&F baby teda pre deti najmenšie môžete nájsť gate, dupačky, ponožky, tričká, šaty a mikiny. Vo F&F kids pre deti v predškolskom alebo školskom veku nájdete spodnú bielizeň, košele, bundy, tenisky mikiny,tričká, svetre legíny a šaty. V kolekcii F&F teen teda pre našich „puberťákov“ poskytuú košele, bundy, mikiny, boty a gate. Pre dievčatá šále, bundy, tričká, rifle a boty. F&F basics poskytuje hlavne teplákové súpravy a vesty. F&F má vlastnú stránku, kde si môžete prezerať momentálne kolekcie oblečenia.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Lacné moderné oblečenie a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.