Oblečenie na každú príležitosť

Oblečenie z Poľska

Tie doby sú preč, kedy sa Slováci, či Česi báli nakupovať v Poľsku. Človek mal strach nie len z toho, že by prišiel o auto, ale aj z falošných policajtov, ktorí vyberali nezmyselné pokuty.

Pokiaľ chcete kupovať naozaj v zľave oplatí sa vycestovať do Poľska. Nakúpite tam asi o 50% lacnejšie ako u nás. Je to vďaka tvrdšej konkurencii. Miestni obchodníci tovar zľavia, aby ho predali vo väčšom množstve. S týmto fenoménom sa neboja experimentovať, ani v moderných centrách.

Ceny oblečenia sú tu naozaj nízke. Napríklad kožené kabáty, ktoré by ste u nás zháňali pod 180 eur v Poľsku ich kúpite, zhruba za polovicu ceny. Dostupná cena jeansov tých kvalitnejších sa pohybuje okolo 20 – 50 eur. V Poľsku ? Nájdete tento druh oblečenia len za 4 eura. Ak si to porovnávate s našimi cenami u nás si kúpite jedny a V Poľsku za tú istú sumu nakúpite za 20 eur 5 jeansov. A to stále nie sme u konca ak hľadáte nejakú tu košeľu k dostaniu je len za 7 eur, čo sú naozaj smiešne ceny.

Alebo chcete len maličkosť z parfumérie ?

Tak si vyberte napríklad voňavku Tonino Lamborgini 150 ml, ktorú u nás kúpite za 35 euro a v Poľsku stojí len niekoľko eur. Nízke ceny sa netýkajú len oblečenia ale aj potravín a benzínu.

Ďalším spôsobom, ako sa môžete dostať k týmto cenovo výhodným výrobkom je internet. Stačí len nahádzať veci, ktoré chcete do virtuálneho košíka poslať peniaze a za niekoľko dní, sa môžete tešiť z výhodného nákupu.

Komentáre sú uzavreté.